OTELLER \ Yurt Dışı Otelleri
Acapulco Resort & Convention & SPA
  11.1.2014 - 10:29  | 

 Acapulco Resort & Convention & SPA, Kuzey Kıbrıs otelleri içerisinde, tatil keyfini dünya standartlarında ve servis kalitesiyle Kıbrıs’a getiren, Akdeniz kültürü ile, gelen konuklarımıza gerek iş, gerek tatil amacı ile beş yıldızlı ve dostça bir servis sağlamaktadır.
 

Otel hizmetleri, bir kilometre uzunluğundaki özel sahili, yetişkin ve çocuk havuzu, deniz manzaralı ve klimalı otel odaları, sahil barı, restoranları, spor salonu, tenis, plaj voleybolu, golf, ısıtmalı havuz, sıcak banyo, SPA, toplantı ve konferans odaları, hızlı erişimli internet, casino ve hediyelik eşya dükkanlarını içermektedir.


Acapulco Resort & Convention & SPA, Ercan Havalimanına (20 dakika), Larnaka hava alanına (60 dakika) uzaklıktadır. Girne Kalesi, batık gemi müzesi, St. Hilarion Kalesi, Karmi ve Bellapais Manastırı’ndan sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Acapulco Otel, Salamis, Otello Kalesi, Ayia Napa, Larnaca ve Limassol’dan sadece bir saat uzaklıktadır.

 Konaklama

Acapulco Resort Convention SPA Hotel 100.000 m2 alana kurulmuş olup kendine ait özel kum sahili mevcuttur. Otelimizde 185 adet lüx Villa, 261 ana bina otel odası, 156 Pine Court 1 Otel odası ve 248 adet Pine Court 2 otel odası mevcut olup toplamda 850 oda vardır.

 

Otel Odası

24 saat oda servisi, Direkt hatlı telefon, Merkezi havalandırma,  Uydu yayınlı TV, Kasa, Banyo (kabin küvet), Balkon, Saç kurutma makinesi, Minibar, Kartlı Anahtar Sistemi

Acapulco Villa

Direkt hatlı telefon, Split klima, Uydu yayınlı Tv, Banyo (duşa kabin), Kasa, Saç kurutma makinesi, Minibar

 

Anahtar Kelimeler: